Leczenie uzależnienia od seksu


„Wykonuj trudne zadania kiedy są jeszcze łatwe. Podejmuj wielkie wyzwania kiedy są jeszcze małe. Podróż tysiąca mil musi zacząć się od jednego kroku.”

Laozi

Seksoholizm podobnie jak wiele innych uzależnień behawioralnych jest chorobą, która może mieć bardzo negatywne konsekwencje zdrowotne i społeczne.

Seksoholizmowi często towarzyszą problemy związane z życiem zawodowym czy rodzinnym, ponieważ priorytetem dla osoby uzależnionej jest wyłącznie zaspokojenie swojego popędu. To problem, z którym trzeba walczyć poprzez specjalistyczne metody bazujące na terapiach psychologicznych. Uzależnienie od seksu może przybrać różnorodne formy, począwszy od bardzo częstych romansów o charakterze erotycznym, a skończywszy na nadmiernie częstej masturbacji lub cyberseksie. W związku z tym proces leczenia powinien być dopasowany do zaburzeń chorego.

Profesjonalna pomoc ukierunkowana na indywidualne potrzeby pacjenta

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą, jak skutecznie leczyć uzależnienie od seksu. Jeżeli zmagacie się z tym problem, powinniście jak najszybciej skontaktować się z nami. W naszym ośrodku terapeutycznym zlokalizowanym na terenie Krynicy Morskiej pomogliśmy już wielu osobom z całego kraju zwalczyć nadmierny popęd seksualny. Jesteśmy przekonani, że nasi specjaliści pomogą również Wam w sposób całkowity wyzbyć się uzależnienia od seksu. Podczas leczenia stosujemy psychoterapię w postaci terapii behawioralno-poznawczej, która ma na celu wpajanie nawyków, które pomagają kontrolować własny organizm.

Jesteśmy przekonani, że w naszym ośrodku terapeutycznym już wkrótce rozpocznie się Wasze nowe życie, które będzie wolne od nienaturalnego popędu seksualnego. Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków, które mogą zagwarantować satysfakcjonujące rezultaty terapii. Wszystkich uzależnionych od seksu zapraszamy do Krynicy Morskiej.