Leczenie uzależnienia od hazardu


„Wykonuj trudne zadania kiedy są jeszcze łatwe. Podejmuj wielkie wyzwania kiedy są jeszcze małe. Podróż tysiąca mil musi zacząć się od jednego kroku.”

Laozi

Gry losowe wydają się być niewinną rozrywką, jednak dla wielu osób są realnym zagrożeniem.

To osoby podatne na uzależnienie od hazardu, które w pewnym momencie tracą kontrolę nad swoją świadomością i podejmują nieracjonalne decyzje. Takim osobom niezbędna jest natychmiastowa pomoc, ponieważ hazard może być źródłem wielu problemów. Utrata dorobku życia oraz długi prowadzą do kolejnych patologicznych zachowań takich jak alkoholizm, a nawet myślenie autodestrukcyjne. Osoba pozostawiona bez pomocy jest w coraz trudniejszej sytuacji dlatego zadaniem rodziny oraz osób z najbliższego otoczenia jest zareagowanie w odpowiednim momencie. Jak pomóc takiej osobie? Jest tylko jeden skuteczny sposób!

To profesjonalne leczenie uzależnienia od hazardu, które odbywa się w specjalnym ośrodku terapeutycznym.

Jeśli członek Waszej rodziny zmaga się z tym problemem lub podejrzewacie, że może nadużywać hazardu, powinniście skontaktować się z nami. Zaplanujemy proces leczenia uzależnionego oraz zapewnimy profesjonalną pomoc na każdym etapie współpracy. W naszym ośrodku pracują jedni z najlepszych specjalistów w kraju, którzy pomogli już wielu osobom powrócić do normalnego funkcjonowania. To dzięki nim nasz ośrodek oferujący leczenie uzależnienia od hazardu może pochwalić się znakomitą skutecznością prowadzonych działań. Wiemy, jak pomagać uzależnionym i chcemy to robić.

To nasza misja, w której się realizujemy każdego dnia.

Wszystkie osoby zmagające się z uzależnieniem od hazardu zapraszamy do Krynicy Morskiej. Nasz ośrodek jest zlokalizowany wśród urokliwych terenów, które są spokojne i stronią od wielu pokus. W tym miejscu może się rozpocząć Wasze nowe życie, które będzie wolne od hazardu. Skorzystajcie z tej szansy!