Leczenie alkoholizmu


„Wykonuj trudne zadania kiedy są jeszcze łatwe. Podejmuj wielkie wyzwania kiedy są jeszcze małe. Podróż tysiąca mil musi zacząć się od jednego kroku.”

Laozi

Każda historia zaczyna się podobnie, od niewinnego kieliszka na imprezie.

Z czasem zaczynamy pić coraz więcej i częściej. Wydaje nam się, że to stan przejściowy  – mamy zły dzień i chcemy po prostu odreagować wszelkie stresy i napięcia. Niestety jest to pułapka, z której samodzielne wyjście jest bardzo trudne, a wręcz niemożliwe. Alkoholizm to zaburzenie, z którym zmaga się coraz większa liczba osób. Jest niebezpieczny nie tylko dla uzależnionej osoby, ale również rodziny oraz osób z najbliższego otoczenia. Alkoholizm jest częstym źródłem przemocy w rodzinie oraz innych patologicznych zachowań! Jeżeli członek Waszej najbliższej rodziny zmaga się z tym problemem, to powinniście wiedzieć, że nawet przy najszczerszych chęciach zwalczenie tego problemu jest niemożliwe. Niezbędne jest profesjonalne leczenie uzależnienia od alkoholu, które będzie przebiegać zgodnie z określonym planem działania.

O problemach z alkoholem wiemy wszystko, ponieważ w naszym ośrodku pomogliśmy już wielu osobom wrócić do życia.

To osoby, które dziś normalnie pracują, żyją w zgodzie z rodziną i co najważniejsze nie czują potrzeby spożywania nawet najmniejszej ilości alkoholu. Nasz specjalistyczny ośrodek znajduje się w Krynicy Morskiej, ale nie oznacza to, że tylko Gdynia i Gdańsk to miasta, do których adresujemy ofertę. Jesteśmy ośrodkiem, który gości pacjentów z całej Polski, ponieważ w ciągu wielu lat naszej działalności wypracowaliśmy renomę jednego z najskuteczniejszych ośrodków w kraju.

Realizujemy leczenie zamknięte dla alkoholików.

To najskuteczniejsza metoda walki z tym nałogiem, która składa się z kilku następujących po sobie etapów. W pierwszej kolejności niezbędny jest detoks, który pozwala oczyścić organizm pacjenta. To bardzo ciężki okres dla uzależnionego, dlatego wsparcie rodziny jest niezwykle ważne. Pamiętajcie, że razem możemy zdziałać więcej!